Včera byly obnoveny práce na dálnici D1 u Velké Bíteše
Po zimní přestávce začali dělníci opět pracovat na úseku mezi Lhotkou a Velkou Bíteší.
Dlouho očekávaná rekonstrukce se zase posouvá. Důvody jsou hned dva.
Veřejná zakázka zahrnuje opravu silnice II/395 v úseku o celkové délce 1 185 metrů a výstavbu nového chodníku od kamenolomu až do Moravských Bránic.