Hrotovice postavily nové sociální byty. Nájemníci se nastěhují už příští týden
V Hrotovicích postavili nové sociální byty. Sloužit budou lidem s nízkými příjmy. První obyvatelé se do nich nastěhují příští týden.
Projekt přinesl nástavbu druhého nadzemního podlaží nad původním objektem. Díky tomu hasiči získali nové prostory, které odpovídají současným potřebám jednotky.
Nový festival Krumlof si klade za cíl propojit rodiny a nabídnout více než jen zábavu.