V Dukovanech se vrátily do provozu dva odstavené bloky
Během úterního odpoledne začal znovu dodávat elektřinu do rozvodné sítě jeden ze dvou bloků odstavených kvůli poruše na potrubí.
Vedení Třebíče chtělo na severu města postavit dostupné družstevní bydlení pro tisíce lidí. Vlastník vedlejších pozemků si však začal stěžovat. Bytové domy podle něj poškozují jeho developerské úmysly.
Každý dům by mohl vyprávět – o stavbě samé, o majitelích nebo zajímavých nájemnících. Některé z nich si připomeneme. Sice se blížíme k náměstí, ale zatím stále zůstáváme v ulici Komenského, v minulosti nazývané...